Розваги Фото

«Кольорова шафа» зібрала на тусовку модниць і модників Франківська (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У неділю, 11 березня, у громадському просторі ВДОМА справжній ажіотаж. Тут купують, приміряють, слухають модні поради від фахівців, беруть участь в різних майстер-класах та просто тусуються.

Модний захід «Кольорова шафа» організували дизайнерка незвичних сережок Діана Пернеровська (Didika), засновниця швейного коворкінгу «Клаптик» Наталя Філіппська та засновниця простору ВДОМА Наталя Вишневецька. Для того, аби зібрати майстрів франківщини, аби про них дізналися й прикупили їхні вироби. Пішов і “Репортер”.

У одній з кімнат громадського простору розгорнули лекційну залу, де щогодини новий спікер розповідав щось цікаве та корисне.

Наприклад, відома майстер візажу та гриму Василина Павлюк розповідала та демонструвала на своїй учениці макіяж в стилі Dior.

Франківець Ендрю розповідав про елементарні правила догляду за волоссям і шкірою голови-бороди-вусів. Також він презентував натуральну косметику для чоловіків.

В інших кімнатах облаштували ярмарки. Майстри handmade демонстрували та продавали свої роботи – одяг, вишивку, прикраси, картини.

Невелику картинну галерею облаштували для Христини Пищ та Христини Паршенцевої. У Паршенцевої – генетичне захворювання недосконалий остеогенез (ламкість кісток). Вона мріє бути професійним художником і подорожувати світом. На сьогодні її основне бажання-просто ходити і почувати себе добре. Всі гроші з продажу малюнків та картин підуть на її лікування.

Детальніше про Христю можна дізнатись в групі на Facebook «Кришталева мрія – допомога Христі Паршенцевій» (офіційна спільнота).

«Кольорова шафа» має благодійну мету. По коридорах простору розставлені коробки, які небайдужі заповнюють дитячими книжками, іграшками, одягом. Вже назбиралося кілька пакетів. Всі ці речі потім розвезуть по інтернатах.

Також є окремі бокси для збору коштів на БО «Дім Сірка».

За словами Діани Пернеровської, такі події вони планують робити щомісяця й запрошувати все нових цікавих та талановитих людей з Франківщини.

Можливо наступний захід буде присвячений дитячій тематиці «Кольорове дитинство» чи «Кольорова хата».

“Кольорова шафа” відчинена до 20.00. Ви ще встигаєте: вул. Січових Стрільців, 13, вхід з вул. Бачинського, 4-й поверх (набрати 13 на домофоні).

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.