Люди Фото

Благодійники подарували обласній дитячій лікарні транспортний апарат ШВЛ за понад мільйон гривень (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Апарат штучної вентиляції легень для Івано-Франківської обласної дитячої лікарні придбав благодійний фонд Приватбанку «Допомагати просто».

За словами представниці ПриватБанку Лесі Білан, долучитися до такої допомоги може буть-який клієнт банку, який внесе кошти на рахунок фонду «Допомагати просто». Це можна зробити і в додатку «Приват 24», і через термінал, і через каси банку.

Коштує подарований транспортний апартат штучної вентеляції легень Hamilton-T1 – 1 028 270 грн. Також апарат ШВЛ дитячий Hamilton-С1 вартістю 849 580 грн фонд подарував Калуській ЦРЛ.

«Обладнання, яке сьогодні ми одержали, встановлене на реанімобілі й забезпечує вентиляцію легень при транспортуванні. Завдяки цьому обладнаню можна транспортувати хворих дітей до Києва для операцій на серці», – сказав головний лікар Радислав Котурбаш.

Транспортний апарат ШВЛ, який раніше був у лікарні, вийшов з ладу, і медики мусили пристосовувати стаціонарні апарати для транспортування. Доставляли додаткові акумулятори. «Ми дуже вдячні за обладнання – це спростить нам роботу», – сказав Котурбаш.

Минулого року до Івано-Франківської обласної дитячої лікарні транспортували півтисячі дітей. 300 з них потребували підтримки апарату ШВЛ. В основному це були діти з вродженою пневмонією.

«У нас погані дороги, і дитину найкраще перевозити на руках. Є спеціальні інкубатори для транспортування новонароджених дітей, але поки у нас не відремонтують дороги, ми забрали їх. Возитимемо дітей на руках», – додав Котурбаш.

Наразі це єдиний в області транспортний апарат ШВЛ.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні