Авто

Зима прийшла вчасно, – САД звітує про чисті дороги на Прикарпатті

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

“Цьогоріч зима прийшла вчасно! З позавчорашнього дня засніжило у Карпатах. Але, як бачимо з камер відеоспостереження Служби автомобільних доріг (САД) в області, завдяки роботі підприємств дорожньої галузі, на сьогоднішній ранок проїзд дорогами державного значення на перевальних ділянках у високогір‘і Карпат забезпечено”, – повідомляє у мережі Василь Буджак, начальник САД в області.

За словами Буджака, у зв’язку з погіршенням погодних умовРятувальники Прикарпаття попереджають про погіршення погодних умов дорожники працюють цілолодобово.

В другій половині дня, особливо, увечері, очікується посилення снігопаду у всіх районах області. Дорожники просять учасників дорожнього руху бути особливо обережними в перші години появи снігового покриву, дотримуватись правил дорожнього руху, не перевищувати швидкість руху транспорту, надавати перевагу спеціальній снігоочисній техніці, яка працює до повної ліквідації слизькості на дорогах.

У випадку, якщо ви потрапили у скрутне становище через негоду – телефонуйте за номером «102» або повідомте про це аварійній службі.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.