Авто Фото

З вересня на вулиці Франківська виїдуть нові тролейбуси (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Почалась поставка нових тролейбусів, закуплених у співпраці з ЄБРР. Сьогодні франківцям презентували перший такий тролейбус.

А загалом, до кінця року на КП «Електроавтотранс» має надійти 29 тролейбусів білоруського виробництва. 22 з них придбали завдяки кредиту, а 7 місто отримає з гранту як подарунок фонду «Чистих технологій», пише пресслужба міського голови Руслана Марцінківа.

Керівник КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк розповів, що зараз середній вік тролейбусів на КП – понад 20 років, наймолодшому – 10 років, його придбали ще в 2009 році. Тому оновлення рухомого складу стало пріоритетним завданням для міста.

«Нові тролейбуси замінять тролейбуси «Шкода», які відпрацювали свій ресурс, їм зараз по 32 роки», – каже Голутяк.

25% комплектуючих у нових тролейбусах – українського виробництва. Принциповою вимогою до виробника було використання українських моторів. Загалом, нові тролейбуси будуть доступними для маломобільних груп, оснащені камерами. Крім того, машини мають можливість аварійного автономного ходу. Тобто у випадку перешкоди зможуть проїхати певний відрізок без підключення до електромережі.

Корпус тролейбусів – з нержавіючої сталі, метал виробник закупив у Фінляндії. Так машини прослужать довше, адже одна з головних проблем під час експлуатації – корозія.

Як інформує Бліц-інфо, перші сім тролейбусів уже у вересні виїдуть на вулиці Франківська.

“Також зараз ми говоримо про те, аби за кошти Європейського банку купити шість електробусів, які б пустили по Петлюри. Це буде дешевше, аніж будувати тролейбусну лінію”, – зазначає Руслан Марцінків.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.