Авто

З Франківська на передову вирушило два автомобілі з усім необхідним (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 19 липня, з Івано-Франківська на передову вирушили два автомобілі. З ними для воїнів відправили генератори, зварювальні апарати, сонячні панелі, бензопилу та інші потрібні їм речі.

Один автомобіль нашим захисникам передала голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук разом із підприємцем Максимом Андрусяком та представником Інтернет-провайдера Віталієм Буждиганом. Про це повідомляє Репортер.

Українські бійці тримають фронт – ми підтримуємо їх. Наша сила в єдності та спільних діях, які робимо, щоб досягти бажаної перемоги. Дякую всім підприємцям та волонтерам за співпрацю, – говорить Світлана Онищук.

Нагадаємо, бійцям «десятки» потрібне авто для транспортування поранених з поля бою.  Терміновий запит військових розмістив Станіслав Ковановський. Його батько разом із побратимами тримає оборону на сході країни. За його словами, під постійними ворожими обстрілами машини довго не служать. І що ближче до лінії фронту, то більше в ціні. Адже у боротьбі за життя українських захисників мобільність грає надважливу роль.

А у Франківську хлопчик віддав 5000 грн на машину для військових. Максим святкував день народження. Йому подарували гроші на велосипед, про який хлопчик давно мріяв. Втім, він вирішив, що ці гроші більше знадобляться військовим.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні