Авто Світ Фото

Як виглядають б/в тролейбуси, які хоче закупити франківське КП “Електроавтотранс” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У понеділок, 22 серпня, в Івано-Франківську журналістів покатали на тролейбусі нового типу, які хоче закупити КП “Електроавтотранс”. Саме таких десять одиниць хоче придбати підприємство за кошти статутного фонду.

14114718_643501589160182_776217853_o

Очільник КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк зазначив, що ці тролейбуси вживані, їх привезли з австрійського міста Зальцбург. Рік випуску – 1996.

“Якщо все буде успішно і ми освоїмо цю техніку – то до кінця року на таких тролейбусах вже їздитимуть люди”, – каже він.

Орієнтовна вартість одного такого тролейбуса, говорить Голутяк, 500-600 тисяч гривень, точну ціну визначать на тендері. До прикладу, новий тролейбус вітчизняного виробника коштує близько 4,5 мільйона гривень.

Водій тролейбуса керує тільки передніми дверима, решту пасажири зможуть відкривати самостійно, якщо захочуть або вийти, або зайти, натиснувши кнопку. Для людей з обмеженими можливостями та пасажирів з дитячою коляскою також є спеціальна кнопка, яка регулює висоту тролейбуса.

Є також кріплення для велосипеда. Пасажиромісткість тролейбуса – 102 стоячі місця і 33 сидячі.

Нагадаємо, влада міста підписала угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку про підготовку кредитного фінансування для оновлення тролейбусного парку. Йдеться про кредит у вісім мільйонів євро. Всього хочуть закупити 40 нових тролейбусів.

Цей договір ще має погодити кредитний комітет Європейського банку реконструкції та розвитку та Міністерство фінансів. За словами міського голови Руслана Марцінківа, якщо все буде добре – угоду підпишуть уже в листопаді.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні