З часом кожен автовласник стикається з проблемами в роботі транспортного засобу. Це може виникнути через недбале використання, погану якість комплектуючих або зносу деталі через причину тривалої експлуатації. Все це є звичним для власника авто, тож завжди потрібно мати надійного «партнера» — магазин https://welldoneparts.com.ua/, де можна автозапчастини придбати в різному ціновому діапазоні та якості. Компані співпрацює з ринком ЄС, частково з Польщею, що дозволяє купувати товари за кордоном без розуміння логічних нюансів.
Переваги та недоліки неоригінальних запчастин
Наразі у світі немає автомобільної марки, на яку б у продажу не було неоригінальних запчастин. Щобільше такі товари мають шалений попит серед автовласників, адже це:
- Можливість швидко відновити автомобіль. Такі автозапчастини магазин пропонує значно дешевше, ніж оригінал.
- Не завжди поганий товар з низьким запасом довговічності. В індустрії виробництва неоригінальних запчастин теж є свої преміальні бренди з хорошою якістю товарів.
- Хороша можливість підтримувати робочий стан транспортного засобу відповідно до мануала. Аналоги коштують дешевше, тож не завжди потрібно купувати оригінал запчастин, які міняються часто або не відіграють важливої ролі в конструкції.
- Якщо неоригінальні автозапчастини б/у — можна економити ще більше. Такі варіанти будуть оптимальним тимчасовим рішенням, коли оригінал потрібно чекати довго або ж фінанси не дозволяють одразу відремонтувати автомобіль, а їздити потрібно вже зараз.
- Хороший спосіб модернізувати автомобіль. Елементи тюнінгу теж можуть бути неоригінальними, що дозволяє експериментувати без великих капіталовкладень.
Хоча й без недоліків тут не обійшлося. Річ у тім, що неоригінальні автозапчастини не проходять попереднє тестування та сертифікацію. Для власника авто це показник ненадійності та в окремих випадках не є безпечним рішення. Тобто, як довго деталь буде слугувати, навіть виробник не скаже.
Види неоригінальних запчастин (післямаркет, б/в, замінники)
Наразі купити автозапчастини в Україні, які є неоригінальними, можна трьох видів:
- післямаркет — товари, які виготовляються не виробниками автомобілів, а іншими компаніями з метою забезпечення ринка деталями;
- б/у — вживані деталі, які деякий час були у використанні;
- замінники — фактично підробки оригінальних запчастин, тобто сторонній виробник копіює технології конкретної компанії з метою продажу більш бюджетних рішень.
Можна вважати, що всі деталі, які надходять у продаж не від офіційного представника автовиробника, є неоригінальними. Це не завжди погані товари, іноді навіть кращі за якістю чи запасу надійності.
Як перевірити якість запчастин?
Купуючи не оригінал, оптимально мати від магазину гарантію та тестовий період. Це дозволить отримати товар, перевірити його на наявність візуальних дефектів та неточностей. А після монтажу вже прийняти рішення, чи підходить деталь на авто або ж виникло бажання повернути. Річ у тім, що такі товари мають певне конвеєрне виробництво та можуть відрізнятися один від одного. Тож якщо конкретна деталь підійшла — аналогічна інша вже може мати дефекти, люфт та нюанси в роботі.
Критерії вибору неоригінальних запчастин
Перш за все, потрібно розуміти, якою є оригінальна запчастина та наскільки велика різниця з аналогом. Це дозволить обрати якісний товар з великим запасом надійності. Проте, ключовим орієнтиром має бути сумісність нової або б/у автозапчастини з конкретним транспортним засобом.
Це можна легко перевірити шляхом порівняння наявної деталі з варіантом майбутньої купівлі. Ідеальна сумісність — коли всі виямки, кріплення та елементи є аналогічними. Лише так під час монтажу не виникне проблем. Як і в роботі така запчастина не буде створювати зайві складнощі.
Розглядаючи вживані автозапчастини, варто звертати увагу на стан та ресурс зносу. Ці показники є важливими в моменті надійності, адже кожна деталь має свій запас використання. Якщо взяти товар з пошкодженнями через тривалу роботу — варто розуміти, що в будь-який момент зʼявляться проблеми та потрібно знову міняти. Тож купувати автозапчастини в Україні або ж з доставкою з Європи краще по середній чи високій ціні, уникаючи занадто бюджетних рішень.
На правах промо
Comments are closed.