Авто

Водій франківської маршрутки № 35 став людиною тижня за версією “Репортера”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цього разу «Репортер» відзначає одного з водіїв франківського маршруту № 35, а з ним і купу інших, на яких регулярно скаржаться пасажири. Найбільше люди говорять про звичайне хамство у спілкуванні – з пенсіонерами, школярами, усіма, хто не здатен постояти за себе.

Але нинішній випадок просто виходить за межі. Прізвища водія не пишемо не тому, що шкода людини (бо не шкода), а тому, що, на жаль, не змогли визначити його на 100 %. Не впевнені, пробачте. І фото тут – ілюстративне.

Цей інцидент трапився у понеділок, 13 листопада. У маршрутку № 35 зайшов школяр з однокласницею. І водій накричав на нього, бо той не показав учнівського квитка. Після тих криків хлопець вийшов на наступній зупинці. Водій цього не знав, вискочив з-за керма та шукав школяра у салоні. Чемні пасажири сказали йому, що учень вийшов, але чоловік не заспокоївся. Він таки знайшов хлопця на тій же зупинці та обматюкав його.

Цю історію описав, зняв на відео і виклав у популярній спільноті «Комуналка ІФ» в мережі Facebook активіст Руслан Безручко. Додав, що він та інші пасажири пропонували учню заплатити за нього, але хлопчина не погодився.

До теми: Водій франківської маршрутки обматюкав школяра

На допис прореагував директор міського управління транспорту та зв’язку Олег Ганчак. Він порадив очевидцю звернутися до них офіційно та пообіцяв вжити заходів.

«Справа серйозна, тягне на дисциплінарне стягнення для водія та профілактику для перевіз­ника. Потрібна письмова скарга. Кабінет 203», – нагадав Ганчак.

Заява вже є. На момент верстки номера «Репортеру» сказали в управлінні, що перевізника та водія чекають там з поясненнями, далі прий­муть рішення.

За словами Андрія Гіглюка, заступника директора управління транспорту та зв’язку, з початку року франківським водіям громадського транспорту виписали 15 доган. Двох звільнили за грубі порушення перевезення пасажирів. Влітку минулого року водій маршрутки № 48 вигнав дитину з автобуса – мама школяра написала скаргу. Ще одного звільнили у вересні цього року – чоловік обматюкав пасажирку…

«Репортер» далекий від того, щоб називати всіх водіїв франківських автобусів хамами, бо це не так. Є й позитивні приклади, і дуже навіть джентльменські керманичі страшних міських маршруток. Але як мінімум раз на тиждень знаходиться якесь виняткове мурло, що перекреслює зусилля усіх інших, бо в нього – важка робота, поганий настрій, хвора печінка, зла теща, багато пенсіонерів у салоні (зайве можна закреслити, охочі можуть щось дописати в коментарях).

Хами є всюди – і серед водіїв, і серед чиновників, і продавців, і журналістів. Та у випадку з дітьми у маршрутках найбільше дивує поведінка пасажирів. Чому людоньки мовчать? Чому пишуть у соцмережі, а не беруться хоча б подряпати хаму пику. І не треба згадувати Європу, цивілізовані стосунки і т. д. Напевно, в Італії звичайні жінки спершу винесли б водія із автобуса, якби він кричав на дитину, а вже потім викликали поліцію.

Виглядає, що соромно тут має бути всім.

P.S. В середу, 15 листопада, відбулася розмова з водієм та перевізником маршруту № 35 в управлінні транспорту та зв’язку. За словами Андрія Гіглюка, водій визнав провину, вибачився, пояснив свою поведінку нервовим зривом через складні умови праці, велику кількість пільговиків і т.д. Обіцяв, що такого більше не повториться. Натомість отримав догану і 850 грн штрафу.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.