Авто Війна

В Україні запрацювала відеофіксація теоретичного іспиту на право керування авто

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Відеофіксація теоретичного іспиту на право керування авто відтепер стала обов’язковою в Україні. Журналісти дізнавалася, як у нових умовах складають іспити водії в регіональному сервісному центрі МВС України в Івано-Франківській області.

Оксана Рапій навчається в одній з автошкіл Івано-Франківська. Зараз жінка відпрацьовує навички їзди на автомайданчику. Каже, що підтримує нововведення із відеофіксацією теоретичної частини іспиту на права, пише Суспільне.

“Я вважаю, що це правильно. Хочу це все пройти самостійно. Вчу правила дорожнього руху, дорожні знаки. Дивлюся, перечитую їх. Це дуже відповідально – їхати по дорозі, треба їхати правильно, щоб не створювати якісь аварійні ситуації. Кожна професія має відповідальність, і треба бути уважним і відповідальним” – каже жінка.

Сьогодні в регіональному сервісному центрі МВС України в Івано-Франківській області здають теоретичну частину іспиту. Усе відбувається відповідно до нових правил – з відеофіксацією та з дотримання карантинних вимог. Охочі отримати водійські права – в масках та на відстані півтора метра один від одного.

“Теоретична частина під час його проходження знімається на відеофіксацію. Тобто людина сідає за комп’ютер, включається камера, яка записує здачу іспиту. Кожну людину про це повідомляють. Якщо людина відмовляється від того, що його будуть знімати під час здачі іспиту, то ми маємо право відмовити йому у прийомі цього екзамену”, – пояснює головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю регіонального сервісного центру МВС в Івано-Франківській області Костянтин Кулак.

Відео з іспиту зберігатимуть у базі впродовж трьох місяців. Завдяки цьому усі, хто не буде згідний з результати складання тестів, має можливість їх оскаржити.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.