Авто Соціум

В Україні хочуть змінити систему видачі автомобільних номерів, – МВС

Google+PinterestLinkedInTumblr
Уряд підтримав законопроєкт МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів.

У проекті закону пропонують передати виготовлення номерних знаків для транспортних засобів підприємствам, які матимуть право виготовляти його за державним стандартом. Про це інформує портал ЛігаЗакон, передає Репортер.

Зараз Головний сервісний центр МВС щороку проводить тендерну процедуру щодо замовлення, виготовлення та закупівлі номерних знаків на авто. Потім закуплені автономери передає до регіональних сервісних центрів МВС, які передають їх до територіальних сервісних центрів МВС. систему видачі автомобільних номерів

“Раніше при реєстрації транспортного засобу людина отримувала свідоцтво про реєстрацію та номерний знак. Тепер отримуватиме лише свідоцтво, а вже автономер замовлятиме в тому місці, яке має право виготовляти його за державним стандартом. Наша ініціатива дає можливість громадянам на свій розсуд обирати комбінації номерних знаків, які є у вільному доступі, а не лише ті, які є в сервісному центрі МВС”, – зазначив заступник міністра Сергій Гончаров.

За його словами, власник авто сам матиме можливість зайти в Електронний кабінет водія, знайти вільний номер та забронювати його.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.