Авто

У суботу у центрі Франківська обмежать рух транспорту

Google+PinterestLinkedInTumblr

У суботу, 15 жовтня, у зв’язку із проведенням XXVI міжнародних змагань Кубок «Вечірній Івано-Франківськ» та чемпіонату України зі спортивної ходьби, в Івано-Франківську буде тимчасово обмежено рух всіх видів транспорту.

Про це попереджають у патрульній поліції, пише Репортер.

У суботу проведуть чемпіонат України зі спортивної ходьби, обмежать рух усіх видів транспорту

З 8:00 частково буде обмежено рух:

  • на вулиці С. Стрільців;
  • на вулиці Бандери;
  • на вулиці Незалежності;
  • на вулиці І. Франка;
  • на вулиці А. Мельника;
  • на вулиці М. Підгірянки;
  • на вулиці Вагилевича.

Нагадаємо, також в Івано-Франківську поміняє маршрути комунальний транспорт з 9:00 до 14:00, інформує КП «Електроавторанс».

Зокрема, тролейбусні маршрути №6 з «Радіозаводу» та №3 з ОКЛ в цей період часу курсуватимуть тільки до вокзалу.

Автобусний маршрут №23 курсуватиме з с. Микитинці: Незалежності – Шухевичів – С. Бандери – Української Перемоги (Сахарова) – Коновальця – Січових Стрільців і далі по маршруту. У зворотному напрямку: Дністровська – Мулика (Гаркуші) – Залізнична – Незалежності і далі по маршруту.

Автобусний маршрут №40 курсуватиме з “Каскаду”: Вокзал – Залізнична – Шухевичів – С. Бандери – Української Перемоги (Сахарова) – Чорновола і далі по маршруту до АС3. Зворотно: АС-3 – Чорновола – Української Перемоги (Сахарова) – Коновальця – Січових Стрільців і далі по маршруту.

Автобусний маршрут №41 курсуватиме з “Каскаду”: Вокзал – Залізнична – С. Бандери – Української Перемоги (Сахарова) – Коновальця. Зворотно: з вул. Коновальця на вул. Української Перемоги (Сахарова) – Бандери – Залізнична – Вокзал і далі по маршруту.

Автобусні маршрути №45 та 49 курсуватимуть від АС4: Незалежності – Шухевичів – С. Бандери – Української Перемоги (Сахарова) – Коновальця – Січових Стрільців і далі по маршруту. У зворотному напрямку: Дністровська – Гаркуші – Залізнична – Незалежності і далі по маршруту.

Автобусний маршрут №50 курсуватиме з с. Підпечар: Незалежності – Шухевичів – С. Бандери – Української Перемоги (Сахарова) – Коновальця – Січових Стрільців і далі по маршруту. У зворотному напрямку: Дністровська – Мулика (Гаркуші) – Залізнична – Незалежності і далі по маршруту.

Автобусний маршрут №51 та №52 курсуватиме від АС4: Незалежності – Залізнична – Мулика (Гаркуші). У зворотному напрямку: Вовчинецька – Вокзал – Залізнична – Незалежності і далі по маршруту.

Автобусні маршрути №53 та №54 у напрямку з Хоткевича курсуватимуть: Вокзал – Залізнична – С. Бандери – Української Перемоги (Сахарова) – Чорновола і далі по маршруту. У зворотному напрямку – без змін.

Автобусний маршрут №55 в напрямку з АС2: Вокзал – Залізнична – С. Бандери – Української Перемоги (Сахарова) – Чорновола – Гординського. У зворотному напрямку – без змін.

Автобусні маршрути №47, 58, 59, 61 у напрямку центру міста: Коновальця – Української Перемоги (Сахарова). Кінцева – спортивний комплес «Колос».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.