Авто

У Калуші з 4 липня ціна за проїзд буде вищою, ніж у Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 28 травня, відбулося засідання виконавчого комітету Калуської міської ради.

На ньому вирішили підняти тариф на проїзд у міському громадському транспорті до 12 грн. Нові ціни діятимуть з понеділка, 4 липня, пише Репортер з посиланням на Вікна.

У Калуші з 4 липня ціна за проїзд буде вищою, ніж у Франківську
Тариф зросте з 4 липня

Рішення прийняли, враховуючи звернення ТзОВ «Калуш-транс», комунального підприємства «Екоресурс» Калуської міської ради та у зв’язку із значним підвищенням цін на паливо-мастильні матеріали, експлуатаційні і запасні частини.

Таким чином вартість проїзду у міських автобусах загального користування зростає одразу на 50%.

Нагадаємо, вартість проїзду на міських автобусних маршрутах у Калуші з 1 січня 2022 становить 8 гривень за поїздку. Перевізники мають підстави звернутися до влади щодо збільшення тарифу у разі зростання вартості пального на 10%. На сьогодні вартість дизельного пального становить у середньому 57-58 гривень за один літр. Це практично вдвічі більше, ніж закладено у діючому тарифі.

Наприкінці травня Калуська міська рада повідомляла про зустріч з перевізниками та анонсувала підвищення вартості проїзду.

На засіданні виконкому міський голова Андрій Найда озвучив  тариф на перевезення в інших містах: у Стрию і Дрогобичі – 15 гривень за поїздку, у Долині – 10-12 гривень (здебільшого 12), у Мукачево – 12 гривень. У Коломиї поки що 8 гривень, але там вже переглядають тариф і, за словами міського голови, він можливо буде більшим, ніж у Калуші.  Андрій Найда також зазначив, що тариф 12 гривень за поїздку хоч якось дозволить перевізникам працювати.

Нагадаємо також, що на приміських маршрутах Калуської громади перевізники підвищили вартість проїзду з 3 травня — у середньому на 25-33%.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.