Авто

У Франківську за кошти ЄС встановлять три електрозаправки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Одна заправка буде на «Промприладі», ще одна – на Калуському шосе, третю, ймовірно, встановлять біля театру кіно «Люм’єр».

У четвер, 3 жовтня, офіційно стартував проєкт «Транскордонна зелена транспортна мережа».

Це проєкт транскордонної співпраці, де Івано-Франківськ є головним партнером та бенефіціаром разом з Бая-Маре (Румунія), Ньїредьгаза (Угорщина), Міхаловце (Словаччина), повідомляє прессслужба міського голови Руслана Марцінківа.

Зі слів начальника управління інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради Ігоря Попадюка, проєкт розрахований на придбання та встановлення 19 зарядних станцій, промоційні заходи, міжнародний пробіг на електрокарах, форуми.

Термін реалізації – 1 рік. Бюджет для України – майже 150 тисяч євро, 61 тисячу отримає, зокрема, Івано-Франківськ.

У нашому місті встановлять 3 електричні заправки. Попередньо визначились щодо місць розташування. Попадюк наголосив, що це мають бути туристичні місця чи точки креативної економіка. Одна заправка буде на «Промприладі», ще одна – на Калуському шосе, третю, ймовірно, встановлять біля театру кіно «Люм’єр».

«Тішимось, що виграли грантовий проєкт. Часто питають, для чого потрібні партнерські міста. От, власне, для таких проєктів. Бая-Маре і Ньїредьгаза – наші побратими. Надіємось, що Міхаловце теж стане нашим партнером. Об’єднує хороша справа, а ця ініціатива дійсно дуже хороша. Для нас велика відповідальність – здійснити цей проєкт. Дякую партнерам, які долучились, зокрема міста нашої області: Яремче, Долина, Коломия, Надвірна», – зазначив міський голова Руслан Марцінків. Він додав, що проєкт спрямований на встановлення мережі заправок, які дозволять їздити на електромобілях не тільки в місті, але й подорожувати за кордон.

Також в межах реалізації проєкту відбудеться міжнародний пробіг на електрокарах чотирма країнами-партнерами. Завершиться він в Івано-Франківську масштабним форумом сталої електромобільності. Учасники проєкту сподіваються, що він змінить наше мислення та підхід до вибору автомобілів.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.