Авто

У Франківську хочуть облаштувати світлофор на Коновальця-Сорохтея і розширити дорогу біля “Велмарту”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п’ятницю, 5 березня, у франківському міськвиконкомі відбулося перше засідання нового складу комісії з організації та безпеки дорожнього руху.

На комісії прийняли рішення облаштувати світлофор на перехресті вулиць Коновальця та Петлюри. Ця ділянка є небезпечною для пішоходів та в пікові години тут створюються постійні затори. Про це повідомив у Facebook заступник міського голови та голова комісії Михайло Смушак, пише Репортер.

“Причиною заторів є «вузьке» місце в районі ТЦ «Велмарт», адже там фактично з чотирьох смуг працюють дві. Якщо машина повертає до ТЦ «Велмарт», а на зупинці автобус, то весь трафік зупиняється. З протилежного боку (як їхати в місто), також зупинка громадського транспорту і переважно проїзною є тільки одна смуга”, – пише Смушак.

Окрім того, за словами заступника мера, там є перехід, де дуже багато пішоходів. За даними поліції – це є місце концентрації ДТП. За минулий рік там сталось 7 зіткнень автомобілів та 4 наїзди на пішоходів.

Окрім того, немає виїзду з вулиці Сорохтея ліворуч, що перенасичує виїзд авто з Петлюри вліво на Коновальця.

Комісія пропонує поставити світлофор на перехресті Коновальця-Сорохтея, розширити в районі ТЦ «Велмарт» дорогу на ще одну смугу для того, щоб автомобілі, які повертають до ТЦ «Велмарт» не блокували рух. А також – зробити в районі ТЦ «Велмарт» заїзні кишені.

Ще одним важливим питанням було облаштування пристроїв примусового зниження швидкості на вулиці Сагайдачного. Зокрема, проблемними там є ділянки, де люди «стихійно» переходять через залізничні колії, а також в районі розміщення контейнерного майданчика.

Також комісія погодила влаштування пристроїв примусового зниження швидкості на вулиці Сагайдачного. Також будуть  звертатися до Львівської залізниці з пропозицією погодити облаштування повноцінного пішохідного переходу для мешканців через колії.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні