Авто

У Електроавтотрансі розповіли, за який багаж потрібно платити, а за який – ні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Сьогодні розкажемо вам про умови перевезення багажу у громадському транспорті. Одразу наголосимо, що здебільшого перевезення багажу в Івано-Франківську безкоштовне, але не завжди.

Про це йдеться на сторінці КП “Електроавтотранс”, передає Репортер.

“Перевезення ручної поклажі безкоштовне (пункт 9.2 правил користування міським пасажирським транспортом в Івано-Франківській міській територіальній громаді). До ручної поклажі належать речі, розміри яких не перевищують 60х40х20 сантиметрів. Їх вага має бути до 10 кілограмів, вони без труднощів мають розміщатися в салоні. Зокрема на колінах або поруч із власником на підлозі. Багаж не має загороджувати прохід іншим”, – йдеться в повідомленні.

Інший багаж (пункт 9.2 цих правил) – це такий, розміри якого понад 60х40х20 см. Він може бути, зокрема, довго вимірним чи багато габаритним. Його слід розміщати в салоні так, щоб зважати на вільний прохід пасажирів, і не блокувати доступ до основних та аварійних виходів.
Одна одиниця багажу/габаритного багажу перевозиться одним/-ією пасажиром/-кою безкоштовно. За кожну наступну одиницю багажу/габаритного багажу необхідно придбати готівковий квиток у водія.

Увага! Особи, що мають право на пільговий проїзд та проїзд зі зниженою вартістю, здійснюють оплату перевезення додаткового багажу на загальних підставах.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні