Авто

Рейтинг зайвих автоаксесуарів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сучасне авто складно уявити без новомодних технологічних новинок та автоаксесуарів, покликаних полегшити життя автовласника. Та на практиці не завжди оплачені водієм ноу-хау приносять користь. Давайте спробуємо визначити п’ять найнепотрібніших автоаксесуарів, які наші водії майже не використовують.

 Pepelka

Попільничка є в кожному авто, і, здавалося б, дуже потрібна водієві. Та на практиці водії або просто не курять, або не курять саме в машині, бо позбутися запаху в салоні потім майже неможливо. Тому ця «користь» ні до чого. До речі, й водії-курці часто збивають попіл у вікно…

Acura-MDX_272290

Електрорегулювання водійського сидіння. Найчастіше сидіння водій встановлює лише один раз — при купівлі машини. Тому користь цього пристрою викликає великі сумніви. Хіба на одній машині регулярно їздять як мінімум двоє.

civic_yellow_fog_96_98_enl 

Протитуманні фари. Їм дісталося третє місце в нашому рейтингу. Звісно, в сильний туман вони корисні. Однак, якщо чесно, рідко хто з водіїв потрапляє в умови, що роблять «протитуманки» незамінними. Особливо в містах. А от встановлення такого аксесуара коштує грошей.

Durable-Hands-Free-Car-Bluetooth-Kits-BTHF090T_6

 Голосове керування мобільним телефоном через Bluetooth. А це тут звідки? Пояснюємо — автомобіль, здатний розпізнавати назви контактів українською чи російською мовами знайти дуже складно. Тому шанси, що ваша машина зможе набрати необхідний номер через голосові мітки кирилицею, практично дорівнюють нулю. Але тут є вихід — «латинка».

10.15.06---vdo

І, нарешті, на першому місці рейтингу непотрібних автоаксесуарів, сплачених автовласниками, виявилася річ, яка в нас і зустрічається нечасто — система розпізнавання дорожньої розмітки. Треба пояснювати? В Україні тої розмітки або взагалі немає, або її розпізнає навіть не кожен водій, не кажучи вже про електроніку.

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.