Авто

Прокуратура виявила, що плата за паркування в Івано-Франківську стягується незаконно

Google+PinterestLinkedInTumblr

Прокуратура встановила, що всі 30 платних майданчиків для паркування автівок в Івано-Франківську  функціонують з грубим порушенням вимог нормативно-правових актів.

парковка

Так, всупереч постанові Кабінету Міністрів, на жодному паркувальному майданчику балансоутримувачами не встановлені паркомати чи в’їздні/виїздні термінали. Тому, кошти за послуги за користування майданчиками стягують незаконно.

Відновити надання послуг з паркування суб’єктів господарювання своїм рішенням зобов’язала Івано-Франківська міська рада. При цьому, контроль за діяльністю цих суб’єктів господарювання зі сторони департаменту та комунального підприємства відсутній, доходи від наданих послуг автостоянок не обліковуються, а міський бюджет недотримує кошти.

Окрім цього, правоохоронці з’ясували, що на більшості паркувальних майданчиків не виділено місць для інвалідів, які повинні складати 10% від загальної їх площі.

За результатами перевірки, прокуратурою міста Івано-Франківська внесено подання міському голові з вимогою усунути виявлені порушення та притягнути до відповідальності посадових осіб департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку та комунального підприємства ТЦ «Сервіс-Авто».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.