Багатьох закачує в автомобілі. Особливо тяжко даються довгі поїздки. За такої реакції організму на дорогу, початок відпустки буде зіпсований. Водія практично ніколи не закачує, переважно це стосується лише пасажирів. Тому найкраще місце для тих, хто має проблеми, – спереду біля водія. Бажано сидіти і дивитися вперед, а не виглядати у бокове вікно. Схильним до закачування пасажирам рекомендують не читати під час поїздки і навіть не розглядати карту.
У поїздку краще відправлятися виспаним і спокійним, а під час неї рекомендується робити зупинки і дихати свіжим повітрям.
За дві години до поїздки необхідно підкріпитися, бо на голодний шлунок закачує швидше. Треба їсти виключно те, що легко засвоюється. Від алкоголю, кави і цигарок краще відмовитися. Переїдати не можна в жодному разі. Прослідкуйте, щоб в їжі було багато вуглеводів. Від споживання жирів варто утриматися. Їжу можна запити молоком. Воно огорне шлунок і допоможе впоратися з нудотою.
У народі при нудоті рекомендують жувати чи смоктати щось кисле. Як це впливає на таємничий вестибулярний апарат? А ніяк. Це просто відволікає нещасного пасажира від неприємних відчуттів в районі шлунка.
Якщо все вказане вище не допомагає, то залишається ще одне – медикаменти. В аптеках пропонують кілька видів ліків, для яких не потрібно рецепта лікаря. Якщо ж очікуваного ефекту немає, ні в якому разі не збільшуйте дозу – наслідки передозування вкрай небезпечні, а лікування дуже неприємне (чого варте лише промивання шлунка).
Якщо віддаєте перевагу рослинній альтернативі, тоді ваш продукт – імбир: пожуйте перед поїздкою шматок коріння імбиру або випийте імбирного чаю.
Comments are closed.