Авто

На Прикарпатті на розчищення доріг пішло 451 т солі та 775 т піщано-соляної суміші, – автодор

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Станом на 7:00 29 грудня проїзд дорогами загального користування державного значення Івано-Франківщини забезпечений.

Протягом доби спостерігалися сильні снігопади. Максимальна товщина снігу, до 60 см, – на Вишківському перевалі. На Буковецькому та Кривопільському – 35 см, Яблуницькому – 15 см. Про це повідомляє служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Для забезпечення проїзду та ліквідації слизькості на дорогах, а зокрема на гірських перевалах, автопідприємства працювали цілодобово: 75 одиниць соле- та піскорозкидачів  та іншої техніки, 4 – в режимі чергування. Задіяно 108 працівників, 6 – у режимі чергування. Для розчищення доріг в усіх напрямках на дорогах державного значення області працюють грейдери.

Для проведення протиожеледних заходів використано 451 т солі та 775 т піщано-соляної суміші.

Протягом доби 29 грудня на Прикарпатті – складні погодні умови. Для недопущення ускладнення руху автотранспорту та аварійних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування державного значення, виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із загрозою життю учасникам дорожнього руху, служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області інформує щодо можливого обмеження великогабаритних транспортних засобів на гірських перевалах:

  • Яблуницький перевал – а/д Н-09 Мукачево – Львів,

  • Вишківський перевал – а/д Р-21 Долина – Хуст,

  • Буковецький та Кривопільський перевали – а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський”, – йдеться в повідомленні.

Служба автомобільних доріг закликає водіїв та пішоходів дотримуватися Правил дорожнього руху, бути особливо уважними темної  пори доби.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні