Авто

На Франківщині росте кількість імпортних електромобілів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За січень і лютий у область ввезли 15 електромобілів, а за весь 2017 рік ввезли лише 14.

Про це повідомляє Івано-Франківська ДФС, лише за два місяці цього року на прикарпатській митниці оформлено більше імпортних електромобілів ніж за увесь минулий рік.

Фото ілюстративне

На думку митників, таке пожвавлення спричинене введенням в дію з 1 січня 2018 року норми щодо звільнення  ввезення на митну територію України транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами, від сплати ПДВ та акцизного податку.

З 2016 року імпорт електромобілів був звільнений лише від сплати ввізного мита. Відповідно за ввезені транспортні засоби бюджет отримав 2674,9 тис. грн. ПДВ та 281,8 тис. грн. акцизного податку.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року набрав чинності закон від 07.12.2017 №2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році». Згідно із цим законом, до кінця 2018 року звільняються від обкладення податком на додану вартість операції із ввезення на митну територію України та з постачання на митну територію України транспортних засобів, оснащених винятково електричними двигунами. Також ці транспортні засоби звільняються від акцизного оподаткування.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.