Авто

Може місто посвітлішає, – у Франківську встановлюють ліхтарі та світлофори

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У цьому році  в місті з’явиться 7 нових світлофорів, які регулюватимуть дорожній рух на найбільших перехрестях.

Перший світлофор вже запрацював у мікрорайоні “БАМ” з вулиці Сухомлинського та Довженка, інші встановлять до кінця року.

Планують обладнати світлофорами перехрестя вулиць Галицької-Целевича, вул. Галицької – Горбачевського – Калуське шосе, вул. Коновальця – Сорохтея і вул. Коновальця – Василишина – Довбуша (поворот на Чукалівку). Також збираються налагодити рух на вул. Набережній ім. В. Стефаника. Тут регулювальні пристрої встановлять на виїзді з вул. Кармелюка та Садової – повідомляє міська рада.

 

Вуличні ліхтарі будують на аварійно-небезпечній ділянці вул. Надрічної, наразі прокладають електрокабель, за сприятливих умов до кінця літа вулиця стане освітленою.

Директор КП “Івано-Франківськміськсвітло” Віктор Синишин сказав, що встановлення електроопор – необхідність, бо за всі часи свого існування вулиця не освітлювалася зовсім.

“Насправді ділянка від повороту з вулиці Максимовича до Богдана Хмельницького є досить аварійно-небезпечною. Тож вперше за всі часи свого існування ця вулиця стане видимою”, – пояснив Синишин.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.