Авто

Коломия стала рекордсменом серед районів Прикарпаття за кількістю ДТП

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За даними обласного управління Нацполіції, минулого року найбільше ДТП на Прикарпатті зареєстрували в Івано-Франківську — 1267. А от серед районів рекордсмен — Коломия, 258 аварій.

Начальник Коломийського відділу поліції Остап Білейчук вбачає основну причину в тому, що у 2017 році не патрулювали дорогу державного значення Стрий-Чернівці, яка проходить і через Коломию. За його словами, там ДТП трапляються найчастіше і потрібен постійний контроль. Нещодавно на трасі запрацювали два наряди чергових, пише “Репортер”.

«Того року на березень було зафіксовано 56 ДТП, цьогоріч — 42, — каже Білейчук. — У 2017-му було 13 травмованих під час аварій, цього року — чотири. Щодо профілактики, то станом на 31 березня 2017 року було складено 677 адміністративних справ, а на сьогоднішній день — 1118. Того року за квартал склали 60 адміністративних протоколів на нетверезих водіїв, нині — 100».

Читайте На Прикарпатті суд відпустив водія автобуса, який скоїв смертельну ДТП

Натомість, поліція Коломиї не має жодного приладу, який би вимірював та фіксував перевищення швидкості, говорить Остап Білейчук. Тому за останні два роки у Коломиї та районі за порушення швидкості не відкрили жодної справи — і це велика проблема.

Кожної доби коломийська поліція робить аналіз з кількості ДТП, два патрульні наряди перебувають на ділянках, де аварії трапляються найчастіше. Тоді, каже Остап Білейчук, кількість ДТП значно зменшується — подекуди навіть до 90%.

Крім того, задля уникнення проблем на дорогах і покращення руху в Коломиї планують робити кільцеві розв’язки.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.