Авто Соціум

Івано-Франківськ отримав чотири нові комунальні автобуси (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
У Франківськ прибули чотири нові автобуси МАЗ, які виїдуть на маршрути уже до кінця жовтня.

Вони дещо відрізняються від тих, які вже їздять вулицями міста. Якщо попередні 52 автобуси були 12-метрові, то ці трохи менші – 9-метрові. Автобуси розраховані на 27 сидячих місць. Виїдуть на вулиці міста вони до кінця місяця. А вже 23 жовтня з Туреччини вилетять ще 5 9-метрових «Guleryuz». Автобуси цього виробника вже їздять вулицями міста. Про це повідомили на сайті міського голови, передає Репортер. нові автобуси

«Міська рада своїм рішенням дала нам дозвіл на придбання 9-и автобусів. Перші 4 приїхали нині до нас. Вони менші, але в них таки є дещо спільне – комфорт та доступність. Тобто вони низькопідлогові та пристосовані для перевезення маломобільних груп населення. На жаль, українські виробники не мають низькопідлогових автобусів такого класу. Тому замовили ці. Очікуємо, що зможемо запустити ще 2-3 комунальні маршрути», – розповів директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк.

Та додав, що завдяки своїм меншим габаритам, ці автобуси зможуть їздити меншими вулицями. Наприклад тими, де не пройде 12-метровий автобус. Тому і шукали автобуси такого класу, щоб забезпечити ті вулиці, де неможливо пустити великогабаритні. Хоч пріоритетом для Електроавтотрансу все-таки залишаються великогабаритні автобуси, їх кількість має становити не менше 80% рухомого складу.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.