Авто Світ

Франківські комунальники знайшли винних у ДТП за участю двох маршруток

Google+PinterestLinkedInTumblr

У понеділок, 16 лютого, зранку трапилася дорожньо-транспортна пригода за участю маршрутних автобусів на вулиці Набережній в Івано-Франківську. Однією із причин аварії називають те, що дорога не була посипана піщано-соляною сумішшю.

dtp[1]

Як повідомили в КП «ДРЕУ», відповідно до державно-будівельних норм, вулиця Набережна імені Стефаника знаходиться в капітальному ремонті, відповідно обслуговувати її повинен генпідрядник, а саме будівельна компанія «Трейд Захід Буд».

У Департаменті комунального господарства, транспорту і зв’язку є гарантійний лист Товариства з обмеженою відповідальністю «ПБС», яке взяло на себе зобов’язання обслуговувати вулицю Набережна на уже зробленій ділянці – від вул. Берегової і до кільця на вулиці Мазепи. Однак іншу частину дороги (від моста на Галицькій і до вул. Берегової) повинно обслуговувати ТзОВ «Трейд Захід Буд».

«Те, що дана ділянка дороги не була своєчасно посипаною, вина генпідрядника. Усі інші дороги в Івано-Франківську на ранок були посипані піщано-соляною сумішшю. Вся техніка працювала з 6.00. Існують певні зауваження щодо стану тротуарів та прибудинкових територій міста. Але з половини сьомої я особисто вже був у місті і усі керівники підприємств, які здійснюють експлуатацію доріг та прибудинкових територій у Івано-Франківську отримали негайне доручення виводити всіх людей та техніку на посипання, – наголосив Михайло Смушак, директор комунального господарства, транспорту і зв’язку.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.