Авто

Франківців зобов’яжуть розблокувати проїзд до дворів

Google+PinterestLinkedInTumblr

На засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли рішення щодо звільнення проїздів для забезпечення безперешкодного проїзду транспорту.

parkovka_22_09[1]

„Досить часто іванофранківці самовільно огороджують територію дворів стовпчиками, блоками, саморобними шлагбаумами. Згідно з правилами, перекривати проїзд на міжбудинкову територію забороняється, адже у випадку виникнення надзвичайної ситуації це може призвести до катастрофи, рятувальники не зможуть вчасно доїхати до того, чи іншого об’єкту і надати своєчасну допомогу. Ми, з одного боку, розуміємо мешканців, які хочуть, аби через їхній двір не їздив транспорт, а з іншого – такого бути не повинно. Тому усі проїзди повинні бути відкритими”, – наголошує директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак.

Тому Департамент дасть доручення балансоутримувачам територій – ЄРЦ, Дирекції замовника, ЖБК, ОСББ, приватним ЖЕО, КП „Дреу” забезпечити проїзд і прибрати усі блоки та інші загородження, щоб доступ як до житлових будівель, так і до закладів соціальної сфери, підприємств, установ, організацій залишався відкритим.

 

 

 

 

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.