Авто

Чи можна оформити автоцивілку без відвідування офісу СК та залучення страхового агента?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Відповідно до українського законодавства, українські водії мають заздалегідь подбати про те, щоб у них був оформлений поліс ОСЦПВ. Цей документ забезпечить обов’язкові виплати постраждалим, якщо з вини застрахованої особи станеться аварія. Виключення складають лише окремі пільгові категорії громадян.

lrdJ0IJX6OGMuAApysbKzF5Awco_G6-EqA2nTiLEVDhxGOdI4jnlLVfUUInP2ev7reQ38PdHSJ4aYzwEvqql7JFPRGh-E75IOmmvjkyJSA8gglRkMENNMWsLSFkKin7EB7srpBU_v3AOa7baypGa7xmfIWla23JZbiZWgIhS51i2NoHmvTIQZf7kjQ

Як придбати страховий поліс онлайн

Сьогодні у багатьох постає питання, як можна застрахуватися, якщо далеко не всі офіси страхових компаній відкриті. Враховуючи воєнний стан, великі і надійні організації подбали про те, щоб процедура придбання такого поліса була зручною та швидкою. Зараз усе можна оформити, знаходячись будь-де, де є інтернет.

Саме так можна придбати автоцивілку на https://uniqa.ua/private/auto/avtograzhdanka/. На сайті СК «УНІКА» у розділі «Автоцивілка» потрібно обрати варіант поліса, який найбільше відповідає вашим потребам. Далі необхідно заповнити інформацію про себе — паспортні дані, інформацію про автомобіль та зазначити номер телефону та електронну адресу.

Після цього залишається тільки провести оплату банківською картою, і через 5–7 хвилин отримати документ на електронну пошту. Цифровий поліс можна зберігати навіть на смартфоні. Висвітиться інформація про чинну страховку і в мобільному додатку «Дія».

cGiYR-uP1JP_3fiU5OzMkaJQdvVYKD6yYNh-UvVH3bE47On0LkyYj74t0XKCzZIbTBcJwBDciuv73x0WQHG3ihvsN6yiJdreHovID300tkb8QZSc2K6Y5p5-UVGgSS7H-1kcjQ0WP3pZcrBN8BRYLJNtM6Lg6L1a6StV9vwR136ZwhHPV0g6b_nMmw

У чому особливості електронного поліса

Кожен такий договір має свій унікальний номер, що реєструється в Моторному (транспортному) страховому бюро України (МТСБУ). За цим номером або за державним номером авто можна завжди перевірити, чи є поліс дійсним або ні.

Таку електронну страховку можна не роздруковувати для того, щоб брати з собою в дорогу. Патрульним достатньо буде побачити його на екрані гаджету. А дійсність вони завжди можуть перевірити за його номером. Паперовий варіант може знадобиться тільки тоді, якщо у справах часто доводиться бувати у місцях з поганим інтернетом.

Цифровий поліс має свої переваги, оскільки:

  • це надійний захист від підробок;
  • його неможливо загубити;
  • його можна придбати у будь-який час у будь-якому місці.

Останній пункт зазвичай найбільше подобається сучасним водіям, оскільки не потрібно шукати страхових агентів, прив’язуватися до робочого часу офісів.

Страхові виплати — це впевненість у завтрашньому дні

З 1 липня 2022 року уряд підвищив розмір страхових виплат, і зараз вони складають наступні суми: на відшкодування матеріальних збитків — до 160 тис. грн. на одного потерпілого, а на компенсацію шкоди життю та здоров’ю — до 320 тис. Це достатньо великі суми, але і їх може не вистачити на покриття усіх збитків. Тому далекоглядні водії купують ще додатково і поліс добровільного страхування, що збільшує страхову виплату майже до 1 млн грн. Маючи на руках такий захист, можна відчувати себе абсолютно впевнено на дорозі. Такі послуги пропонує своїм клієнтам страхова компанія uniqa.ua. Тут турбуються про кожного водія і гарантують швидкий доступ до врегулювання страхових випадків.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.