Акцент

Україна посилює правила в’їзду – при перетині кордону прийдеться здавати тест на COVID

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього тижня в Україні почнуть діяти нові правила перетину кордону. Щоб мінімізувати ризики розповсюдження мутації коронавірусу, українці та іноземці здаватимуть тест при в’їзді до країни.

Про це у facebook повідомив глава парламентського комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький, передає Репортер.

Нардеп зазначає, що українці, які зробили хоча б одне щеплення від «ковіду», та мешканці інших країн із «сертифікатами» зможуть потрапити до України без тесту на коронавірус.

А от для невакцинованих (вакцинами, що схвалені ВООЗ) подорожуючих з Росії та Індії (якщо перебували у країні понад 7 днів) обов’язкова самоізоляція.

Нові правила більш ніж лояльні, заявив Радуцький.

“Наприклад, в Ізраїлі, де вакциновано 60% населення, з 30 липня взагалі заборонено подорожувати до країн «червоної» зони – Аргентини, Бразилії ПАР, Індії, Росії, Мексики, Білорусі, Узбекистану, Іспанії, Великої Британії, Грузії, Кіпру та Туреччини. Усі пасажири, які прибули до Ізраїлю, зобов’язані пройти тестування. За відмову здати тест – штраф у розмірі $1,2 тис. Невакциновані пасажири навіть за наявності негативного тесту повинні тиждень просидіти на самоізоляції, а потім здати другий тест. Також влада країни вирішила повернути «зелені паспорти» (ізраїльські сертифікати вакцинації). Відвідування масових заходів, ресторанів, фітнес-клубів, синагоги без цього документу заборонено”, – зазначив нардеп.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні