Акцент

У Калуській громаді 27 мешканців отримають допомогу через COVID-19

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 23 лютого, виконавчий комітет Калуської міської ради затвердив проєкт рішення про виділення одноразових грошових допомог жителям калуської громади у зв’язку з COVID-19.

За рішенням виконкому, допомогу отримають 27 мешканців громади на загальну суму близько 33,6 тис грн. Розмір допомоги складає від 500 до 2000 грн, інформують “Вікна”, повідомляє Репортер. Калуській

“14-ти заявникам відмовили у виділенні такої допомоги, оскільки у них складних життєвих обставин не виявили. А загалом з початку року одноразову грошову допомогу у зв’язку з COVID-19 з міського бюджету вже виділено для 161-му мешканцеві громади на 188,6 тис грн. Програмою забезпечення карантинних заходів та протидії захворюванню на COVID-19 на території Калуської міської територіальної громади у 2021 році на виплату допомог людям, які опинилися у важких життєвих обставинах, передбачено 500 тис грн”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, допомоги у зв’язку з COVID-19 у Калуші почали виділяти в травні минулого року. Торік їх отримали 269 мешканців громади на більш ніж 330,5 тис грн — тоді в бюджеті також було виділено 500 тис грн.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні