Акцент Соціум

У Калуші швидка відмовилась їхати на виклик до непритомного пенсіонера (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На Прикарпатті швидка не приїхала до хворого на серце пенсіонера. Чоловікові стало зле на вулиці. Його рятували перехожі, а ось карету швидкої викликали кілька разів – щоразу чули відмову.

Кілька людей рятували пенсіонера з хворим серцем. З магазину старенького вивели, він ледь перейшов дорогу і впав на газон. Це сталося у Калуші, райцентрі Прикарпаття. Перехожі викликали швидку, пишуть Факти.

Фото ілюстративне

За 20 хвилин чоловікові стало легше. Попід руки його вели до під’їзду. Пригадувати той день пенсіонер не хоче. Йому 74, менш як рік тому мав стентування на серці. У батька був інфаркт, каже його донька.

Пенсіонер нині почувається краще. А мешканці двору хочуть написати колективну скаргу, бо розуміють – в таку ситуацію може потрапити кожен.

На Прикарпатті вже рік диспетчерська служба екстреної допомоги діє централізовано. Усі виклики і з Калуша зокрема, надходять до Івано-Франківська. Як працює служба та пояснювати бодай щось у Центрі екстреної допомоги відмовилися. Вважають інформацію недостовірною, бо не вірять що їхні диспетчери могли шість разів підряд відмовити людям.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.