Акцент Люди

Студент франківського медуніверситету, який захворів на COVID-19, складав іспит з лікарні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 21 травня, вперше в історії Івано-Франківського національного медичного університету викладачі екзаменували майбутніх випускників онлайн.

Головним недоліком екзаменатори називають те, що неможливо послухати студента біля ліжка хворого, інформує пресслужба ІФНМУ, пише Репортер.

Все ж відзначають хороший теоретичний рівень підготовки шестикурсників. Принаймні за результатами першого дня.

“Понад півсотні вітчизняних студентів медфакультету та студенти факультету підготовки іноземних громадян демонстрували свої знання онлайн. В один голос екзаменатори зазначали, що найкращу оцінку можна дати студентові, який покаже свої знання та вміння біля ліжка хворого, втім, погодьтеся, цьогорічний вимушений формат іспитів став хорошим тестом на вміння майбутніх медиків спілкуватися. А комунікаційна складова, як відомо, одна з дуже важливих складових у роботі лікаря. На цьому акцентував, зокрема, голова екзаменаційної комісії, директор обласного Івано-Франківського фтизіопульмунологічного центру Любомир Малофій”, – йдеться в дописі.

Шестикурсник Володимир Жилюк складав іспит з лікарняної палати, перебуваючи там як пацієнт. Два місяці поспіль від початку пандемії студент працював у терапевтичному відділенні Центральної міської клінічної лікарні на передовій боротьби з коронавірусом COVID-19.

Старту екзаменаційного марафону онлайн передували консультації викладачів зі студентами, відпрацювання алгоритмів та підготовка відповідних презентаційних матеріалів до держатестації, опанування викладачами робочого режиму на платформі Teаms.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні