Акцент Відео

Майже півтисячі випадків батьківського недбальства зареєстрували на Прикарпатті (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Саме стільки випадків в Івано-Франківській області зареєстрували правоохоронці з початку цього року.

Як розповів інспектор ювенальної превенції ГУНП області Павло Зорій, найчастіше  діти втікають з дому, не відвідують школу та просять милостиню. За такі витівки неповнолітніх відповідають батьки. Спочатку попередження та профілактична бесіда. Однак, якщо ситуація повторюється – карають штрафами, пише Репортер.

Фото ілюстративне

«Матеріали справи направляються до суду, який вже накладає штраф. Це може бути від 850 до 5100 гривень. А коли є загроза життю чи здоров’ю дитини, тоді ми вилучаємо її з сім’ї. Але це вже крайній захід», – розповідає Павло Зорій.

Також, працівники ювенальної превенції зареєстрували 36 випадків скоєння підлітками адміністративних чи кримінальних порушень. Це крадіжки, бійки та розпиття алкоголю. За ці проступки також несуть відповідальність батьки дітей.

Детальніше у відеосюжеті Каналу 402

З початку року правоохоронці зафіксували 459 фактів невиконання батьківських обов'язків

Майже півтисячі випадків батьківського недбальства. Саме стільки зареєстрували правоохоронці з початку цього року. Найчастіше – діти втікають з дому, не відвідують школу чи просять милостиню. За такі витівки неповнолітніх відповідають батьки. Ювенальна Превенція Прикарпаття

Posted by Канал 402 on 2020 m. liepos 15 d., trečiadienis

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.