Акцент Світ Соціум

Кабмін заборонив українцям залишати країну з туристичною метою

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Кабінет міністрів заборонив українцям залишати Україну з туристичною метою від завтрашнього дня (24 березня) з 12:00. Також призупиняється робота всіх аеропортів країни, окрім «Борисполя».

Відповідне рішення ухвалив уряд сьогодні під час позачергового засідання через загрозу поширення коронавірусу в Україні, пише Репортер із посиланням на портал Слово і Діло.

«Згідно з рішенням Уряду від завтра (24 березня) з 12:00 громадянам заборонено залишати Україну з туристичною метою. Діяльність усіх аеропортів, окрім «Борисполя», – буде припинена. Це стосується виключно пасажирських перевезень. Виняток становлять заходи державної необхідності за окремими наказами відповідних міністерств», – повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram.

Він також додав, що рішення не популярне та не зручне. Але темпи поширення коронавірусу зростають. Тому слід підсилювати обмежувальні заходи.

Довідково, станом на 23 березня, в Україні підтверджено 73 випадки зараження коронавірусом. Найбільше випадків виявлено в Києві – 29, з них 20 протягом доби. На другому місці Чернівецька область – 25 (1 летальний).

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.