Акцент Соціум Фото

Гуцули підуть пішки до столиці з вимогою зберегти Верховинський район

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Верховині на Співочому полі триває позачергова сесія районної ради та всегуцульське віче з приводу збереження Верховинського району як адміністративно-територіальної одиниці.

Також депутати розглядають питання щодо подолання наслідків стихії та включення КНП «Верховинська районна лікарня» у перелік опорних медзакладів охорони здоров’я області. Про це у мережі написав місцевий журналіст Роман Клим, пише Репортер з посиланням на Бліц-Інфо.

“Прийнято ряд звернень із радикальними вимогами. Також депутати вирішили провести виїзні сесії районної ради в Івано-Франківську і Києві. А ще – здійснити пішу ходу до столиці України з першочерговою вимогою до керівництва держави щодо збереження Верховинського району”, – написав Клим.

Нагадаємо, 1 липня комітет із питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав проєкт постанови «Про утворення та ліквідацію районів». Документ, який раніше затвердив Кабінет міністрів, передбачає скорочення кількості районів з 490 до 129.

В Івано-Франківську перерахують завищені платіжки за землю

На Прикарпатті має залишитися лише 5 – Івано-Франківський, Калуський, Надвірнянський, Коломийський та Косівський. Відтак, за таким розподілом Верховинщину мають приєднати до Косівського району.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.