Війна Спорт

Франківські кікбоксери привезли п’ять медалей з Кубку світу (ФОТО)

З 16 по 19 вересня в м. Будапешт (Угорщина) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO, у змаганнях прийняли участь 3055 учасників, 282 клуби із 47 країн.

Про це йдеться на Facebook сторінці “Спортивні новини Прикарпаття”, передає Репортер.

У складі збірної команди України у змаганнях брали участь троє спортсменів з Івано-Франківської області, вихованці ЗТУ Олега Солов’я і ЗМСУ Катерини Соловей, які представляють Івано-Франківську ДЮСШ№1 обласної ради.

“Марко Бойчук виборов срібну нагороду в лайт-контакті, у ваговій категорії 74 кг серед дорослих і виконав норматив МСУМК. В загальному Марко провів 12 поєдинків. Віталій Соловей виборов дві бронзові нагороди у ваговій категорії 57 кг серед дорослих у поїнт файтингу і лайт-контакті, провівши 8 поєдинків”, – йдеться в повідомленні.

Також спортсмени виступали у командних спарингах, у ваговій 74 кг здобули бронзу. Склад команди: Віталій Соловей і Марко Бойчук. У ваговій категорії 74 кг здобули срібну нагороду. Склад команди: Марко Бойчук та Руслан Демчишин.

В загальному заліку збірна команда України здобула друге загальнокомандне місце, поступившись господарям змагань.

Управління спорту облдержадміністрації щиро вітає спортсменів та тренерів з вдалим завершенням Кубку світу з кікбоксингу WAKO, бажаємо й надалі успішно вступати та поповнювати скарбничку спортивних трофеїв Івано-Франківської області! – додають в повідомленні.