Акцент

13-14 жовтня прикарпатська поліція буде працювати у посиленому режимі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У неділю та понеділок, 13-14 жовтня з нагоди Покрови Пресвятої Богородиці та відзначення Дня захисника України, Дня Українського козацтва на території області заплановано проведення різноманітних масових заходів.

До охорони публічного порядку залучать понад 150 поліцейських та 13 військовослужбовців НГУ, повідомляє Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Поліція Прикарпаття
Фото ілюстративне

“У ці дні наряди поліції посилено патрулюватимуть вулиці обласного центру та місця проведення масових заходів у районах області”, – йдеться у повідомленні.

Для забезпечення і недопущення порушень публічної безпеки та порядку, належного реагування у разі виникнення позаштатних чи надзвичайних ситуацій працівники ситуаційного центру ГУНП в Івано-Франківській області цілодобово контролюватимуть і координуватимуть взаємодію усіх підрозділів поліції та екстрених служб області. Тож безпека громадян – під пильним контролем.

Поліція Прикарпаття закликає громадян бути взаємоввічливими, дотримуватися загальноприйнятих норм поведінки, правил безпеки дорожнього руху. У разі виявлення фактів правопорушень чи ймовірності загроз безпеці громадян невідкладно звертатися до поліції за номер 102.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні