Афіша

Завтра франківці зможуть безкоштовно відвідати науковий музей “Нова Енергія”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Наукове містечко “Нова Енергія” у неділю, 13 листопада, кличе франківців відвідати інтерактивний музей з нагоди Дня Науки.

Відвідати науковий музей, шоу та ІТ майстер-класи можна буде безкоштовно, пише Репортер.

Музей "Нова Енергія" у Франківську

Щорічно 10 листопада в усьому світі відзначають Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку. Команда наукового містечка також відзначає своє професійне свято, тому у форматі «дня відкритих дверей» поділиться своїми науковими надбаннями.

Місія Нової Енергії – закохати людей у науку. Полишити суху теорію і показати науку в дії – з емоціями та захватом. Це інноваційний освітньо-соціальний простір для розвитку дітей та дорослих. Багаторівнева платформа інтерактивного навчання у сфері науки та технологій, де  поєднуються розважальна і просвітницька складові. Тут можна відвідати екскурсії науковим музеєм, наукові шоу, заняття і майстер-класи для дітей, дитячі наукові табори і тренінги з енергозаощадження для дорослих.

Музей "Нова Енергія" у Франківську

Музей налічує понад 30 інтерактивних експонатів, з якими можна взаємодіяти, крутити та досліджувати. І в такий спосіб знайомитись із законами фізики, властивостями тіл та перетворенням енергії.

Чули про звукові хвилі? А про закон збереження енергії? Фізичні ілюзії? Усі ці явища і закони можна відчути на собі, створити або побачити! Кожен зможе побігати в білячому колесі, зіграти в баскетбол лівітуючим в повітрі м’ячем і навіть відвідати дзеркальну кімнату да Вінчі, – інформують у пресслужбі музею.

Також відвідувачі зможуть побачити «Tesla Energy Show» – грандіозне шоу блискавок, високих напруг, змінного струму, присвячене винаходам Ніколи Тесли.

Музей "Нова Енергія" у Франківську

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.