Афіша

У ПНУ презентують комп’ютерну гру-вікторину “Давній Галич”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Наступного тижня, у четвер, 1 лютого, в Прикарпатського університету презентуватимуть комп’ютерну гру «Давній Галич», повідомляє пресслужба ПНУ.

комп'ютерна гра, Прикарпатський університетГру «Давній Галич» можуть грати учні, учителі, студенти, викладачі та усі, хто бажає перевірити й удосконалити свої знання з історії та культурно-мистецького життя славного міста Галича. Гра створена з нагоди 1125-річчя древнього міста, інформує пресслужба ПНУ.

Унікальна настільна мапа гри складається з восьми світлин і відображає пам’ятки архітектури славного Галича. Головний персонаж гри дракон проходить дорогою, ставлячи 20 питань учасникам гри. Внесені до гри питання відповідають сучасному баченню історії і культурно-мистецького життя міста Галича і краю, їхньої ролі у славному минулому України, ближчих чи дальших країн Європи назагал. Гра відбувається у супроводі музики, – йдеться у дописі.

Читайте: Франківський драмтеатр запрошує на комедію «Наполеон і корсиканка»

Це вже третя комп’ютерна гра-вікторина, яку створили науковці Прикарпатського університету. Першу комп’ютерну гру «Шлях Василя Стефаника» презентували навесні 2021 року з нагоди 150-літнього ювілею патрона університету Василя Стефаника, другу «Стежками Франка» презентували у травні 2023 року.

На початку березня відбудеться обласний шкільний турнір за грою «Давній Галич».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.