Афіша

У Коломиї організовують спільний воркшоп для бізнесменів – місцевих і переселенців

Google+PinterestLinkedInTumblr
Вулик Змістів — проєкт, який займається інтеграцією переселенців у громаду.

Цієї суботи, 14 травня, організовує свій перший офлайн-захід – воркшоп “Бізнес Змістів”, пише Репортер з посиланням на пресслужбу заходу.

воркшоп у Коломиї новини Івано-Франківська

Це подія для підприємців: коломийських, переселенців, які є власниками бізнесу, й топ-менеджерів, які тепер мешкають в Коломиї чи планують переїзд до столиці Покуття. Формат воркшопу передбачає практичну роботу з проблемами та їх вирішенням.

На зустріч запрошують коломийських бізнесменів і підприємців-переселенців. Планують поговорити про те, як налагодити бізнес-процеси в умовах війни, побачити можливості там, де тепер видно лише виклики.

Для місцевих підприємців – це хороша нагода побачити нові можливості, які з’явилися у Коломиї разом із переселенцями. Зрозуміти як відповісти на запит нових містян та залучити до роботи свого бізнесу крутих спеціалістів, які наразі проживають у нашому місті, – кажуть організатори. – Підприємці-переселенці дізнаються про особливості нашого ринку та клієнтів, знайдуть нові знайомства, які можуть допомогти почати свою справу у нашому місті.

Модеруватимуть зустріч бізнес-консультанти, які теж є переселенцями, тимчасово мешкають у Коломиї та мають чималий досвід у сфері планування бізнес-процесів, клієнтоорієнтованості та роботи у кризових ситуаціях.

Читайте: Можна вірити. Яким волонтерським організаціям Франківська переказати гроші для перемоги

Воркшоп “Бізнес Змістів” відбудеться в суботу, 14 травня, о 9:30 у приміщенні Space Up (Коломия, Січових Стрільців, 5А.)

Вхід вільний, однак заохочують робити благодійний внесок, який команда “Вулику Змістів” використає на поліпшення житлових умов переселенців в Коломиї (ГО “Трикутник” IBAN: UA493204780000026007924919863 код ЄДРПОУ: 40287206 МФО банку 320478 АБ “УКГАЗБАНК” м. Київ).

Також для участі необхідна попередня реєстрація — https://cutt.ly/wHqaZum

Кількість місць обмежена.

Тривога під час вистави. Як працюють франківські театри і кінотеатри після сирени

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.