Афіша Культура

У Франківську знову пройде “Французька весна”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Незважаючи на пандемію, щорічний фестиваль “Французька весна” таки відбудеться в Україні, уже 17 рік поспіль.

Фестиваль відкрили у Харкові 25 березня. Про це повідомили на Facebook-сторінці Французького інституту в Україні, пише Репортер.

“Цього року ми обрали тему “просто неба”: на кшталт художників-імпресіоністів, які виставляли свій мольберти на природі, щоб малювати «з натури». Такий формат дозволяє нам познайомити вас з фото-проектами або з концертами, дотримуючись санітарних умов”, – йдеться у повідомленні.

Поки що у програмі на Івано-Франківськ лише дві події. Це вистава “Гоголь-кабаре” франківського драмтеатру. Режисер – Жуль Одрі.

Також на четвер, 8 квітня, запланована вистава “Два нулі” від компанії Comme Si.

Компанія Comme Si створена у Парижі у 2008 році. Вона звертається до публіки за допомогою танцю, оповідання, співу, жестового театру та пантоміми.

“Коли ми спостерігаємо за цією чудернацькою парою, ніщо не розповідає нам про їхню життєву історію. Немає ані минулого, ані майбутнього – є лише те, що відбувається зараз. Що вони там роблять ? Нічого, геть нічого – вони просто сидять поруч на лавці, де місця вистачає лише на двох. Втікачі від дійсності, вони вимальовують, виписують, вигадують собі інший простір, щоб потім увірватися в реальність за допомогою грі, ідучи тернистими стежинами. На сцені – двоє невдах і одна лавка – останній острівець реальності і театр наших емоцій”, – йдеться в описі вистави.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: