Афіша

У Франківську відбудуться заходи, присвячені Йоану Павлу ІІ

Google+PinterestLinkedInTumblr
В Івано-Франківську відбудуться заходи з нагоди 42 річниці обрання і понтифікату святого Йоана Павла ІІ.

У 2019 році Сейм Республіки Польща прийняв рішення встановити 2020 роком Святого Йоана Павла ІІ. Своїми заходами на відзначення 100-річчя від дня народження Кароля Войтили долучився і Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську, пише Репортер з посиланням на пресслужбу УГКЦ на Прикарпатті.

У суботу, 17 листопада, в костелі Ісуса Христа Царя Всесвіту, що по вул. Вовчинецька, 92, відбудуться події під назвою «Святий Йоан Павло II – речник діалогу». Організатори обіцяють пригадати та розповісти присутнім про постать Йоана Павла ІІ, життєву дорогу святого та християнські цінності, які він проповідував.

Програма:

17:30 – Відкриття виставки „Кароль Войтила. Народження”

18:00 – Свята Меса

19:00 – Концерт християнської музики

Виставка «Кароль Войтила. Народження» покличе глядачів у подорож переломними моментами життя Папи.

“Експозиція презентує найважливіші моменти з життя Кароля Войтили, Його нове «народження», тобто не тільки прихід у цей світ, але й підготовку до виконання чим раз нових життєвих і громадянських ролей: студента, робітника, капелана, духівника, науковця, і нарешті Папи. Понтифікат Йоана Павла ІІ також представлено з особистої перспективи, як і в контексті Його впливу на сьогодення не лише Церкви, але й Польщі і всього світу”, – йдеться в повідомленні.

Після Святої Меси пройде концерт християнської музики, на якому пролунають релігійні пісні, у тому числі й улюблені твори Папи.

Вхід на події вільний, але кількість місць обмежена. Відвідувачів просять дотримуватися заходів безпеки, пов’язаних із пандемією коронавірусу.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.