Афіша Спорт

У Франківську розпочали новий набір у школу альпінізму

Google+PinterestLinkedInTumblr
В Івано-Франківську розпочали черговий набір у школу альпінізму.

Навчання стартує з 3 листопада. Заняття триватимуть з 19:00 і приблизно до 21:00, повідомив у Facebook голова обласного осередку Федерації альпінізму і скелелазіння України Олексій Драпак, пише Репортер.

“Збираємось щосереди, як і попередні роки, у Пластовій домівці, на Павлика, другий поверх, – пише Драпак. – Перша лекція оглядова, говоримо про те, що таке альпінізм і з чим його “їдять”. Ви дивитесь на нас, ми на вас. Для себе маєте прийняти важливе рішення – чи потрібен вам альпінізм і чи потрібні ви альпінізму. Бо, може, ваш шлях і душа лежать у площині геть інших видів спорту”.

Під час навчань буде чотири тренування на скелелазному стенді в коледжі фізичного виховання – кожне по дві години. Тренування безкоштовні, але обов’язкові для відвідування.

“На тренуваннях вчимося працювати з мотузкою, основам роботи із страхувальними пристроями, пересуванню по простому та складному скельному рельєфу, лазінням, спускам та підйомам по мотузці”, – додає Олексій Драпак.

Також під час навчання буде виїзд у Карпати для здійснення тренувально-залікових сходжень категорії 1Б. На виїзді проводитимуться сніжно-льодові заняття. Якщо зима буде холодна, передбачається також виїзд на льодолазіння замерзлим водоспадом.

“Лід – невід’ємний атрибут класичного альпінізму і зустріти його можна навіть у теплих скельних районах, а отже навички пересування по льоду необхідні, – зауважує Драпак. – Скельні заняття проводитимемо приблизно у квітні на Скелях Довбуша. От тут вже буде весело й важко, може, навіть мокро і страшно. Хто “переживе” весь цей складний навчальний процес, буде допущений до складання усного іспиту”.

Навіщо людям гори, та як у Франківську стати справжнім альпіністом (ФОТО)

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.