Афіша

У Франківську проведуть благодійний фестиваль «Тату Заради Звірят»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У суботу, 8 жовтня, в Івано-Франківську в студентському просторі «Paragraph» пройде благодійний фестиваль «Тату Заради Звірят». Такий захід у місті буде відбуватися вже вдруге.

«Тату Заради Звірят» — проєкт громадської організації «Відкриті клітки Україна» спільно з тату-майстрами та майстринями України. Художники та художниці створюють ескізи із зображеннями тварин та рослин, а дохід із татуювань йде на благодійність, пише Репортер.

Цьогоріч зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку ГО «Львівська Веганська Кухня», яка надсилає продукти для військових-веганів та годує переселенців веганською їжею у Львові, а також на утримання фермерських тварин притулку «Вуглик».

До теми: Веганство, тату, фуа-гра у Снятині. Як “Відкриті клітки” борються проти знущання над тваринами на фермах

Окрім тату від шести українських майстрів та майстринь та музики, на фестивалі можна буде придбати благодійні футболки, стікери та шопери та поїсти смачної веганської їжі. Також послухати музику від DJ ZAKHIDNA та DJ Man Called Eugene.

Фестиваль відбудеться в студентському просторі Paragraph на вул. Шевченка, 57 (біля входу в Прикарпатський університет). Час проведення фестивалю: 11.30 – 19.30.

Вхід — без фіксованої ціни, відвідувачі зможуть залишити будь-який донат. Ціна на татуювання формують татуери. Ознайомитися зі списком учасників та отримати контакти, щоб обрати та записатися на татуювання, можна тут.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.