Афіша

У Франківську пройде фестиваль “Майбутнєфест” (Програма)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
«Майбутнєфест. Народжені творити» відбудеться 12 травня на території Університету Короля Данила.

Мета фестивалю – надихнути підлітків творити щось велике вже в юному віці, підказати, як і в чому можна розвиватись, щоб робота відповідала захопленням.

Основними локаціями будуть два лекторії, на яких успішні підлітки з усієї України розповідатимуть, як досягли успіху. Лектори будуть з найрізноманітніших сфер: блогери, бізнесмени, громадські діячі, письменники, мандрівники, спортсмени.

Окрім цього інші локації: Алея можливостей, Сушка мрій, фотозона, відпочинкова зона. Алея можливостей – нагода познайомитися з комерційними та некомерційними організаціями IT CLUSTER Academy, B2U, Aiesec, Освіторія. Сушка мрій – місце, де кожен охочий зможе написати свою мрію і контакти на листку та повісити на сушку або здійснити чиюсь: поділитися досвідом, створити спільну команду для проекту, стати ментором.

Організатор «Майбутнєфест. Народжені творити» – молодіжна ініціатива «Дубль N», бізнес-школа Creators, Університет Короля Данила.

«Навіть у свої 15-16 років ми знаємо, що доросле життя – це не обов`язково спрощена схема: школа – універ – робота – пенсія, – каже 16-літня співорганізаторка Іра Сеник. – Це не обов`язково банальна рутина: робота – дім – робота. Доросле життя дуже цікаве, лиш треба знайти своє майбутнє. Саме для цього і потрібен наш Майбутнєфест. Подія, яка зможе створити мрії та відкрити можливості перед її учасниками. Очікуємо як своїх ровесників, так і старших гостей».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.