Афіша Соціум

На Прикарпатті шукають кандидатів на посади поліцейських офіцерів громади

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З 10 серпня в Івано-Франківській області розпочався набір кандидатів і на посади поліцейських офіцерів громади для 25 об’єднаних територіальних громад.

Участь у конкурсі можуть взяти співробітники поліції з досвідом роботи не менше ніж півтора року без урахування стажу ВНЗ, вищою освітою та водійським посвідченням категорії “В”, інформує Репортер з посиланням на пресслужбу обласної поліції.

Для того, щоб стати офіцером громади, необхідно подати анкету на сайті Нацполіції України за посиланням, обравши громаду, в котрій є бажання працювати.

Збір анкет триватиме до 27 серпня. Після цього кандидати пройдуть тестування, у тому числі – за допомогою поліграфа. Далі майбутніх офіцерів громад очікує 2,5-місячне навчання, де головна увага приділятиметься практичним заняттям під кураторством діючих офіцерів громад.

На Прикарпатті стартував проект «Поліцейський офіцер громади»

Після успішного проходження навчання, поліцейські офіцери отримають формений одяг і зброю. Своєю чергою, ОТГ, де працюватиме офіцер, має забезпечити його робочим кабінетом та кімнатою відпочинку, оргтехнікою, побутовою технікою та канцелярськими товарами. Крім того, поліцейському офіцеру громади надається автомобіль, повністю забезпечений паливно-мастильними матеріалами, обладнаний сейфом та всім необхідним.

Є також можливість забезпечення службовим житлом на території громади.

Серед переваг роботи поліцейського офіцеру громади також є те, що він планує свій робочий тиждень та не залежить від графіку територіальних підрозділів поліції, несе службу виключно на своїй дільниці та не залучається до інших заходів. Окрім цього, поліцейський офіцер громади, на закріпленій за ним території обслуговування, відповідає за безпеку дорожнього руху.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.