Афіша

MicrosoftCityNext: у Франківську поговорять про впровадження інновацій

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 23 червня, у рамках проекту «Єврокарпатська ініціатива» в Івано-Франківській обласній філармонії відбудеться семінар «Електронне майбутнє Івано-Франківщини. MicrosoftCityNext», організований ОДА та фахівцями компанії «Microsoft».

MS_CityNext[1]

Участь у заході, метою якого є окреслення пріоритетних напрямків впровадження інновацій, візьмуть представники влади, органів місцевого самоврядування, депутати, керівники підприємств комунальної сфери, фахівці ІТ – компаній.

Орієнтовна тематика виступів на семінарі стосуватиметься концепції та досвіду впровадження проекту MicrosoftCityNext в Україні та світі, зокрема в Польщі, дистанційних курсів та тестування у закладах середньої освіти, автоматизованої системи управління водоканалами і ТЕЦ, ефективного управління земельними ділянками та нерухомим майном комунальної власності.

На семінарі обговорять питання використання новітніх програм у освітніх закладах, організації заходів для виявлення обдарованих дітей з метою їхнього подальшого навчання, розробки електронних медичних карток, налагодження системи електронного врядування на рівні районів та області в цілому.

Семінар розпочнеться о 9:30.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні