Афіша Відео

Креативних франківців кличуть на «Парад візочків» (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Журі оцінюватимуть творчий підхід при оформленні дитячих візочків.

Улюблене свято малюків та їхніх батьків «Парад візочків» вже вкотре відбудеться з ініціативи телерадіокомпанії «Вежа» у Івано-Франківську – в п’ятницю,  2 червня.

 Головна подія свята – визначення найкращого дитячого візочка. Журі оцінюватимуть креативність та творчий підхід при його оформленні. Переможці отримають цінні подарунки. Взяти участь у цьому конкурсі зможуть всі охочі, дуже бажана попередня реєстрація.

Зголоситись до участі в параді можна за телефоном  500 410, або приватним повідомленням у офіційній facebook сторінці телерадіокомпанії «Вежа». У повідомленні слід вказати ім’я мами/тата, контактний телефон, стать і вік дитини.

Також на учасників та глядачів чекають різноманітні конкурси та розваги. Початок об 10:00 на Вічевому майдані.

«Парад візочків», його ще називають наймирнішим парадом у світі. Щорічне свято для малечі та їхніх батьків присвячений Міжнародному дню захисту дітей, що відбувається традиційно в червні. Започатковане свято у Івано-Франківську ще у 2005 р. підприємцем Віталієм Яворським та телерадіокомпанією «Вежа». Головним завданням конкурсу є якнайцікавіше оформити дитячий візочок з малечею та взяти участь у показовій ході.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: