Афіша Війна

Клич на богослужіння: прикарпатців просять не лякатися церковних дзвонів на Великдень

Google+PinterestLinkedInTumblr
В Івано-Франківській ОВА відбулася зустріч представників релігійних організацій та керівництва області, де обговорили організацію святкування Великодніх свят в умовах воєнного стану.

Як повідомила у facebook голова ОВА Світлана Онищук, правоохоронний блок області у ці дні працюватиме у посиленому режимі, щоб забезпечити громадський порядок, особливо під час богослужінь та на територіях храмів, передає Репортер.

Фото ілюстративне

Вона додала, що від початку війни церковні дзвони у селах слугували сповіщенням про повітряну тривогу, оскільки існували певні несправності системи оповіщення. Зараз час усі недоліки усунено і системи оповіщення справно працюють у всіх населених пунктах області.

Наголошуємо, що у Великодню неділю церковні дзвони у всіх храмах Прикарпаття використовуватимуть за їх прямим призначенням. Дзвонять церковні дзвони у Великодню неділю – то не тривога, а клич на Богослужіння. Також спільно з духовенством обговорили питання комендантської години у час свят. Оскільки, Прикарпаття високодуховних край і люди щорічно відвідують нічні богослужіння, то священослужителі висловили прохання про скасування комендантської години на одну ніч, Великодню ніч, – підкреслила голова ОВА у дописі.

В ОВА зазначили, що це питання буде винесено на чергове засідання оперативного регіонального штабу. Про прийняте рішення повідомлять додатково.

Додамо, що Великдень цьогоріч святкуватимуть 24 квітня.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.