Афіша

Історії в піснях. Арсен Мірзоян 21 березня виступить в Івано-Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Глибина текстів і драйв музики, романтика й лірика. Арсен Мірзоян їде до Франківська з презентацією нового альбому «Сонце».

Концерт пройде 21 березня, о 19.00, в «Арена-центрі».

Історії в піснях: Арсен Мірзоян 21 березня виступить в Івано-Франківську

В Івано-Франківську співак виступить зі своєю командою у повному складі.

У новій концертній програмі Арсен Мірзоян об’єднав прем’єри та всі свої найкращі хіти. «Вінні-Пух», «Капронові банти», «Джеральдіна», «Поцілуй», «Ідіоти», «Не Магеллан» – глядачі почують всі улюблені пісні.

А окремим сюрпризом, звісно, стануть прем’єри. Глибокі, метафоричні та максимально відверті.

«Сонце» — вже сьомий за рахунком альбом Арсена Мірзояна.

У цих піснях співак відтворив всі ключові базові сенси, які для кожного з нас оголила війна.

Це альбом про життя в умовах війни. Всі метафори і алегорії в піснях навіяні біографічними історіями. Це пам’ять. Ми продовжуємо любити дітей, лікувати батьків, вчимося любити на відстані і просто вчимося, – каже Арсен Мірзоян. – Хочеться зберегти емоцію, щоб пам’ятати той ранок і пам’ятати тих, завдяки кому ми стоїмо та лишаємось Україною. Ми, артисти, не в змозі написати пісню про кожного, але ми можемо підібрати правильні слова. Коли, як не зараз бути чесними?

Непередбачуваний і завжди щирий. Арсен Мірзоян — один із найхаризматичніших співаків. На своїх концертах він вміє створити просто фантастичну атмосферу.

Крім усього, Арсен Мірзоян — ще й один із найактивніших волонтерів. Як справжній патріот, допомагати захисникам артист почав із 2014 року. Безліч разів виступав для воїнів у найгарячіших точках та разом із друзями передав захисникам на передову понад 1300 автівок.

І саме воїнам та водіям, які підвозили бійців на позиції й вивозили цивільних із Бахмута на легендарній автівці «Вікторія», Арсен Мірзоян присвятив одну з найпроникливіших нових пісень «4/16».

«Чотири шістнадцятих» — це загальновійськовий розмір резини. R16, — розповідає Арсен Мірзоян. — Ця пісня присвячена бійцям 132 окремого розвідувального батальйону. Грєк, Оса, Кавун. Історія пісні… погана. Бус «Вікторія» потрапив у засідку. Якщо метафорично — чотири колеса R16, завозили бійців на позиції та вивозили цивільних в безпечне місце. В кінці відео звучить вірш — я не міг не згадати Тушика… Героям Слава!

Приходьте отримати найсильніші емоції на великому концерті Арсена Мірзояна в Івано-Франківську!

Квитки на концерт купуйте за цим посиланням https://ivanofrankovsk.karabas.com/ua/arsen-mirzoyan-41/order/

Мірзоян 21 березня виступить в Івано-Франківську

Читайте: Франківський драмтеатр покаже виставу «Венера в хутрі» за романом Захера-Мазоха

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.