Афіша

Франківський театр кличе на прем’єру комедії «За двома зайцями»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цієї суботи, 4 березня, в Івано-Франківському музично-драматичному театрі прем’єра – франківцям підготували легендарну комедію Михайла Старицького «За двома зайцями». Це вже втретє франківський театр ставитиме на сцені твір Старицького.

У 50-х роках постановку здійснив директор театру Віталій Смоляк, у 1985-ому київський режисер Роман Валько. Нині п’єсу на сцені театру поставить молодий режисер Орест Пастух.

«Як ми й анонсували на початку сезону, цього року ми плануємо звертатися до класики як зарубіжної, так і української. Тому ми вирішили, що франківський глядач заскучив за Старицьким», – каже директор облмуздрамтеатру Ростислав Держипільський.

Режисер постановки Орест Пастух каже, беручись за таку популярну п’єсу, є велика ймовірність того, що так чи інакше під час перегляду виринатимуть асоціації з кіноакторами, адже твір був екранізований. Однак обіцяють, що добре відомий сюжет в постановці театру дозволить побачити з іншого боку, відкрити нові сторони.

«Зізнаюсь, під час підготовки ще влітку я думав про те, щоб перенести події п’єси в сучасність, але дійшов до висновку, що п’єса при цьому втратить багато слів і діалогів. Тому я звернувся до класичного шляху – зберегти епоху вистави. Це буде класична п’єса, але поставлена в сучасності. Тобто з елементами сучасного контексту і проблем», – додав Пастух.

До роботи над виставою залучили також сценографа Андрія Романченка, який відомий франківцям за постановкою вистави «Маруся Чурай».

В постановці Пастуху на сцені театру зійдуться кілька поколінь акторів. Роль Проні зіграє Мирослава Полатайло-Гусак, Голохвастова – Ігор Захарчук, Олексій Лейблюк. Виставу гратимуть у два склади.

Прем’єра відбудеться о 18.00 в суботу, 4 березня.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: