Афіша Відео Світ

У Франківську триває масштабний мистецький фестиваль “Час театру”. Програма

Google+PinterestLinkedInTumblr

До 22 травня в Івано-Франківську за підтримки Міністерства культури України триває ІІ Фестиваль сценічних мистецтв – «Час театру» (Time of Theatre), який розпочався у суботу, 14 травня, йдеться на сайті Івано-Франківського облмуздрамтеатру.

площа театру3

Організатором фесту «Time of theatre/Час театру» є Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Івана-Франка, який головною метою фестивалю визначає тенденційний пошук та дослідження театрального сьогодення на основі найкращих авангардних постановок із усієї України.

Цьогорічна тема театрального фесту – «Сцена людяності». Тобто сцена, яка апелює до серця сучасного глядача, акцентує увагу на милосерді, співчутті та любові у наш надскладний і часто цинічний час. Під час Time of Theatre-2016 театральні колективи представлять вистави які здобули надзвичайну популярність в Україні та стали фаворитами глядацьких симпатій за творами Еріка-Еммануеля Шмітта, Мартіна МакДонаха, Івана Миколайчука, Павла Ар’є.

thumb_репертуар фестивалю2016

programa-chas-teatru2

Учасники фестивалю: Київський академічний молодий театр, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської, Рівненський академічний український музично-драматичний театр, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. І. Франка, театр “Золоті Ворота” (м.Київ), Львівський муніципальний театральний художньо-дослідницький центр “Слово і Голос” (м.Львів), Національний академічний український драматичний театр ім. М. Заньковецької (м. Львів), Новий театр (м. Івано-Франківськ).

Ексклюзив та особливість цьогорічного фестивалю “Time of Theatre” – театральні експедиції. Мандрівки до джерел та витоків, які народжували та формували українських геніїв: Івана Франка, Василя Стефаника, Івана Миколайчука. Цьогоріч відзначаємо ювілеї кожного з них – 160 років з дня народження Франка, 145 років з дня народження Стефаника, 75 років виповнилось би у червні Миколайчуку.

 

Перша фестивальна експедиція вирушить у день народження Василя Стефаника – 14 травня – у його рідний Русів на Івано-Франківщині. Наступна експедиція – у Нугаєвичі, на малу батьківщину Івана Франка. Третя театральна експедиція – село Чортория Кіцманського району Чернівецької області, де народився Іван Миколайчук.

У рамках фестивалю відбудеться ретроспектива кращих фільмів Івана Миколайчука: «Тіні забутих предків», «Вавілон-ХХ», «Білий птах з чорною ознакою», «Пропала грамота».
Серед фестивальних заходів “Time of Theatre-2016” заплановані творчі зустрічі з українськими критиками, акторами, режисерами, а також майстер-класи та відкриті дискусії.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.